Msn kaydol

Msn kaydol konusu msn aç ile hemen hemen aynı konudur. sadece kullanıcıların internet üzerinden arama farklılıklarından kaynaklanan farklardandır.
Konunun ilerleyen bölümlerinde sizlere detaylı olarak msn kayıt işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak aktaracağız.
Msn kaydolma ve msn kayıt işlemi kolay ve hızlı bir işlemdir bir kaç dakikada işlemlerinizi tamamlayıp yeni bir msn sahibi olabilirsiniz.

Msn kayıt işlemi ;
Yeni bir msn adresi almak ve skype, veya windows live gibi microsoftun ücretsiz hizmetleriniz kullanabilmek için gerekli mail adresini almak için doldurmanız gereken basit bir form var bu formu doldurup işlemlerinizi onayladığınızda kolay bir şekilde msn kayıt olma işlemini bitirmiş oluyorsunuz.

İlk önce yapmanız gereken şey bu adresi tıklamak  Msn kayıt sayfası aşağıdaki şekilde açılacak, Açılan sayfada gerekli yerleri kendinize göre doldurun ve işlemi tamamlayın.

Msn kayıt olma formunu doldurmak hiçte zor değil az çok bilgisayar internet kullanan birisinin rahatlıkla kullanabileceği form ile kendinize yeni bir msn adresi mail adresi alabilirsiniz.

Windows live kayıt formunda sizin için tanımlanmış olan ad soyad memleket gibi basit sorulardan oluşan kayıt formunu dolrup onaylayın.

Msn kayıt ol
Yukarıdaki skype msn kayıt formunu doldurup kabul ediyorum butonuna bastığınızda artık sizinde bir mail  adresiniz olmuş olacak.
Msn kayıt olma ve yeni msn adresi nasıl alınacağına dair detaylı açıklaması
Taglar : msn kayıt ol msn kayıt yeni kayıt

  Sizde yorum yapın

 Adınız
Mail Adresiniz
Yorumunuz
*Kontrol Edildikten sonra gösterilecektir.