Msn Aç – Msn kaydol, Hotmail msn hesap açma

MSN NASIL KAYIT OLUNUR ?

Sizde yeni bir msn adresi almak ve yeni bir mail hesabı oluşturmak istiorsanız şimdi sizlere yeni msn adresi almak ve yeni msn açmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Daha önceleri msn diye adlandırılan şey aslında yeni bir mail hesabı açarak eposta gönderme beklentisidir.

İlk önce hesap açmak için   Tıklayın

 

 

Msn aç msn kaydol

Belirleyeceğiniz msn adresinin boş oluş olmadığını kontrol ediniz.
Sonra diğer bilgileri girerek kabul ediyorum butonuna tıklayın  ve artık sizinde yeni bir msn adresiniz var.

Hotmail.com hesabınız yok mu ? ŞİMDİ KAYDOLUN

Msn kaydolma formunu basitçe doldururken, adınızı, soy adınızı ve diğer kullanıcı adı bilgilerinizi girerek formu dolduralım. Kullanıcı adı seçerken Türkçe karakter ve özel karakterler kullanmayalım.
Formda yer alan msn şifresini belirlerken, güçlü ve diğer kullanıcıların tahmin edemeyeceği bir şifre belirleyin. Kayıt olurken telefon numarasını girerseniz, şifrenizi unutursanız veya çaldırırsanız SMs ile telefon numaranıza yeni şifre talebinde bulunarak msn açabilirsiniz.

Yeni kayıt okurken, zorlanabileceğiniz noktalardan birisi posta kodu kısmı bu alana 5 haneli bir rakam yazarak devam edebilirsiniz. Yani illaki yaşadığınız yerin posta adresini yazmak zorunda değilsiniz.

Mail hesabı açtığınızda sayfanız otomatik olarak hotmail gelen kutusu‘na yönlendirilecek. Burada göndermiş olduğunuz mailler, size başkaları tarafından gönderilen mailleri görebileceksiniz. Ayrıca hesabınızla ilgili tüm ayarlamaları ve düzenlemeleri bu bölümden yapabilirsiniz.

Msn kayıt formunda yapamadığınız bölümlerle ilgili olarak aşağıdaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yorumlarınız kısa bir süre içerisinde yanıtlanacaktır. Hesabınızı açtıktan sonra, daha sonraki zamanlarda aşağıdaki giriş yöntemlerini takip edrek yeniden msn açabilirsiniz.

Msn gelen kutusunda oturum açma

msn oturum aç

Msn oturum açmak için şimdi tıklayın

Açılan ekranda ilk gördüğünüz kutucuğa mail adresinizi ikinci kutucuğa ise oluşturmuş olduğunuz şifrenizi girerek  ” Oturum aç” butonuna tıkladığınızda girmiş olduğunuz bilgiler doğru ise “gelen kutusunda oturum” açabilirsiniz.

Msn hesabı açma, msn kaydol, yeni mail adresi alma, mail nasıl açabilirim, eposta hesap aç, hotmail msn kaydolma, yeni eposta hesabı

Msn Aç – Msn kaydol, Hotmail msn hesap açma” hakkında 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir